Bungō Stray Dogs ~Hitori Ayumu~ – ujawniono nową postać powstającego OVA.

Oficjalne konto anime Bungō Stray Dogs ujawniło nową postać, która pojawi się w OVA.

jest nią: AyaMinako Kotobuki

OVA o podtytule Hitori Ayumu (Walk Alone) pojawi się w sprzedaży 4 sierpnia, razem z limitowanym wydaniem 13 tomu oryginalnej mangi Kafka Asagiri i Hirukawa 35 (Sango Hirukawa).

Manga opowiada o grupie postaci literatury z nadnaturalnymi mocami.
Np. Ryūnosuke Akutagawa, który w rzeczywistości napisał opowieść, która z kolei stała się inspiracją filmu Akiry Kurosawy Rashōmon jak również wątku Jigoku w anime Aoi Bungaku.
W Bungō Stray Dogs, posiada on zdolność do transformacji swojego płaszcza w monstro-podobne stwory. Razem z innymi pisarzami rozwiązuje zagadki jako część zespołu Uzbrojonej Agencji Detektywistycznej.

W mandze pojawiają się postacie literatury zarówno japońskiej – Rampo Edogawa, Kenji Miyazawa, Osamu Dazai, Atsushi Nakajima, Doppo Kunikida, Akiko Yoshino, Yukito Ayatsuji, Natsuhiko Kyogoku jak i światowej – Fiodor Dostojewski, Agatha Christie, Dan Brown.

Na jej podstawie powstały dwa sezony anime, sztuka teatralna oraz powstaje film anime oraz druga sztuka teatralna.

Autorzy mangi tworzą także ilustrowaną powieść.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Strike the Blood dostanie 4 sezon! + OVA.

W 2020 roku pojawi się czwarta seria OVA Strike The Blood, zatytułowana po prostu Strike The Blood IV. Czeka nas 12 odcinków z naszymi ulubionymi bohaterami. Poniżej możecie zobaczyć PV, w której przypomnicie sobie poprzednie serie.

RADIO ANIME

x