BTOB świętuje piątą rocznicę debiutu

BTOB ma już pięć lat!

Ta popularna grupa zadebiutowała 21 marca 2012 roku podczas oficjalnego, pierwszego występu na showcase, i od tego czasu wydała 10 koreańskich mini albumów i jeden studyjny album. Ostatnio wydali mini album „Feel’eM”, gdzie znalazł się ich promocyjny singiel „Movie”.

21 marca o północy czasu koreańskiego, Cube Entertainment opublikowało plakat w ramach świętowania wielkiego dnia grupy.


Na oficjalnym Twitterze BTOB także pojawił się tweet: „Gratulację dla BTOB z okazji ich 5 rocznicy debiutu”. Pojawił się w nim także koreański hashtag „Pięć wiosen z BTOB”, który obecnie znajduje na na 2 miejscu w koreańskich trendach na Twitterz.


Członek BTOB, Minhyuk opublikował na Instagramie podziękowania i wyraził swoją miłość do fanów!


Changsub opublikował wideo na swoim Instagramie, w którym mówi: „Gratulację z okazji 5 rocznicy, Melody! Bądźmy razem przez długi, długi czas. Gratulację!”.

예지앞사❤

Post udostępniony przez 이창섭 (@lee_cs_btob)


Gratulację BTOB i Melody!
zródło: kpoplivepolska.wordpress.com

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Dokument dotyczący japońskiego zespołu rockowego „MAN WITH A MISSION”

W przyszłym roku do japońskich kin ma wejść dokument dotyczący japońskiego zespołu rockowego MAN WITH A MISSION, którego utwory można usłyszeć w wielu znanych anime – Golden Kamuy, Log Horizon, Nanatsu no Taizai i innych. Dokument nosi tytuł: ,,MAN WITH A MISSION THE MOVIE -TRACE the HISTORY ”.

RADIO ANIME

x