Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Będzie drugi sezon „Fukigen na Mononokean”!
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Będzie drugi sezon „Fukigen na Mononokean”!

Będzie drugi sezon „Fukigen na Mononokean”!
Oceń ten Post!

Na oficjalnej stronie mangi „Fukigen na Mononokean” (polskie tłumaczenie: „Posępny Mononokean”) autorstwa Kiri Wazawy ujawniono, że ruszają prace nad drugim sezon anime. Drugi sezon ma wyreżyserować Itsuro Kawasaki („Mahou Shoujo Ore”; „Tsukiuta”) w Studio Pierrot Plus. Kompozycją serii ponownie zajmie się Takao Yoshioka („High School DxD”; „Shigatsu wa Kimi no Uso”).

Yuuki Kaji oraz Tomoaki Maeno ponownie wcielą się w swoje role z pierwszego sezonu, czyli w role Hanaego Ashiyi oraz Haruitsukiego Abeno.

Podobny obraz

Pierwszy sezon anime miał swoją premierę w roku 2016. Krótki opis fabuły pierwszego sezonu wyglądał tak: „Egzorcyzm” to sztuka odsyłania yokai, którzy jakimś cudem zabłąkali się do świata żywych, z powrotem do świata, z którego pochodzą. Pewnego dnia Hanae Ashiya, uczeń liceum prześladowany przez yokai kontaktuje się z tajemniczym egzorcystą zwanym „Mononokean” i składa mu wizytę. Egzorcysta okazuje się być ponuro wyglądającym, młodym mężczyzną. W wyniku rozmaitych zdarzeń Ashiya kończy pracując wspólnie z Mononokean’em. I tak zaczyna się historia przygód nietuzinkowego, egzorcystycznego duetu…

 

Źródło: Anime News Network

>ZENO<


Autor Zeno

Z wykształcenia Socjolog Kultury, z zamiłowania zajmuję się Japonią pod kątem społeczeństwa i kultury- w szczególności popkultury ;-)

Check Also

Gra Stand My Heroes jako anime?

Gra Stand My Heroes jako anime?5 (100%) 1 vote Gra na smartfony „Stand My Heroes” …

shares