Australijskie radio nie okazało szacunku Monsta X, Monbebes są wściekłe i żądają przeprosin hashtagiem #ApologizeToMonstaX


W zeszłym tygodniu BTS otrzymali rasistowskie komentarze w australijskim programie telewizyjnym. MONSTA X stali się kolejną grupą K-pop, która otrzymała niegrzeczne komentarze od australijskiej audycji.

Kilka dni temu MONSTA X stali się gorącym tematem w australijskim radiu, gdy gospodarz stał się niegrzeczny, lekceważący i nieprofesjonalny. Prowadzący, Angus O’Loughlin, skomentował program radiowy o nazwie Trending Twenty: ,,French Montana nadal nie ma pojęcia, kim są MONSTA X”, nazywając ich MONSTER X (a nie MONSTA X), porównując ich do BTS.

Gospodarz powiedział również:

,,Gdybym był mentorem [The] Voice, nie obróciłbym krzesła. Pozwólcie, że powiem wam coś na ich temat. Jest ich 7, tak jak BTS. Grupa została stworzona w programie telewizyjnym w 2015 roku, a ta piosenka z French Montaną – który, mogę się założyć, że nie miał i prawdopodobnie nadal nie ma pojęcia, kim są MONSTER X, właśnie wziął  swoją wypłatę za jego trwającą 29 sekund zwrotkę. Dosłownie – 29 sekund. MONSTER X z French Montaną, piosenka ,,WHO DO U LOVE?„.

źródło: kpoplivepolska.com