Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen – ujawniono nowe PV
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen – ujawniono nowe PV

Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen – ujawniono nowe PV
Oceń ten Post!

Na oficjalnej stronie Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen ujawniono nowy zwiastun anime ukazujący sporo nowych scen, które zobaczymy w nadchodzącym sezonie Zima 2017. W tle usłyszeć możemy opening w wykonaniu grupy UVERworld o nazwie Itteki no Eikyou. Przypomnę, że za drugi sezon ponownie odpowiadać będzie studio A-1 Pictures a nowy sezon ma skupić się tylko na jednym arcu, który ekipa zamknie… niestety tylko w 12 odcinkach.

Ao no Exorcist to anime na podstawie mangi o tym samym tytule. Historia opowiada o 15-letnim chłopcu, Rinie Okumura, który jest synem Szatana. Dołącza on do Akademii Prawdziwego Krzyża, gdzie szkoli się na egzorcystę, by pomścić śmierć swojego przybranego ojca. W Akademii spotyka kolegów, którzy dążą do spełnienia własnych celów. Pierwszy sezon, który swoja premierę miał w 2011 roku liczy 25 odcinków. Ze względu na duża liczbę fillerów nie przyjął się zbyt ciepło wśród fanów mangi. Komiks wydawany jest od 2009 również w Polsce za sprawą wydawnictwa Waneko, które do dzisiaj jest na bieżąco z ilością tomów w Japonii (17).

Czy po 5 latach warto wracać do nieco zapomnianego już tytułu?

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Pandora to Akubi

Pandora to Akubi (Pandora and Yawn) – powstaje nowe anime.

Pandora to Akubi (Pandora and Yawn) – powstaje nowe anime.5 (100%) 1 vote Uruchomiona została …

shares