AnimeCon Halloween 2018


AnimeCon Halloween: Wygraj konsolę ​Playstation 4 ​kupując bilet na konwent!

Bez tytułu

W terminie ​ 27 – 28 października​, w Poznaniu, odbędzie się wydarzenie ​ AnimeCon Halloween​, czyli drugi konwent dla fanów mangi, anime i japońskiej kultury, organizowany przez redakcję portalu ​ anime24.p​
​ l. Bilety na wydarzenie nadal są dostępne, zarówno na jeden dzień, jak i na cały konwent. Organizatorzy postanowili umożliwić potencjalnym uczestnikom wygranie konsoli ​Playstation 4​.

Bez tytułu 1
Każdy, kto do ​ 26 października​ zakupi bilet na całe wydarzenie i napisze w komentarzu, na facebookowym fanpage’u ​ Anime24.pl​,​
​ odpowiedź na pytanie: “​ Jaka jest twoja ulubiona japońska gra wideo i dlaczego​?”​- ma okazję wygrać wspomnianą nagrodę.
AnimeCon Halloween odwiedzi wiele znakomitych osobistości świata Cosplayu, czyli niezwykle utalentowani twórcy i fotografowie strojów z gier, filmów i anime. Wśród gości znaleźli się: ​ Miko Cosplay​, ​ Dorian Makbeth​, ​ Studio Zachora​, ​ NONA Industries​, oraz, Quell Crafts​.
Bez tytułu 2
Organizatorzy nawiązali współpracę między innymi z portalem ​ IGNPolska​, czyli polskim oddziałem największego na świecie portalu dla fanów gier, filmów i seriali. Ponadto, konwent ​AnimeCon Halloween 2018 został nie tylko objęty ​Patronatem Honorowym Towarzystwa Polsko-Japońskiego Oddziału Wielkopolskiego​, ale również, wydarzenie stało się częścią oficjalnych obchodów ​27. Dni Kultury Japońskiej organizowanych przy współpracy z ​Ambasadą Japonii​.. Dzięki współpracy z FotoConem​, uczestnicy będą mieli okazję wygrać darmowe wejście na ​ FotoCon Summer 2019!
Bez tytułu 3
Poza cosplayem na konwencie znajdzie się też wiele innych atrakcji: panele, wiedzówki, LARP’y oraz pokazy tj.: Lekcja japońskiej kaligrafii, Jak dobrze wyglądać w cosplayu, Horrordzówka ​
​ i wiele, wiele innych!

Na terenie szkoły zostaną rozstawione stoiska wystawców, na których będzie można kupić gadżety związane z Krajem Kwitnącej Wiśni oraz pyszne jedzonko. Nie zabraknie także polskich wydawnictw, które będą prowadzić sprzedaż japońskich komiksów (oczywiście w polskiej wersji językowej).

Link do konkursu:  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=264665630846727&id=239354246711199&_ _tn__=H-R

Dlaczego warto przyjechać na nasz konwent?

https://goo.gl/ydq2sz

Link do zakupu biletu: https://ticketos.pl/event/444/ANIMECON-HALLOWEEN-2018.html

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1878240902491777

Pełen regulamin konkursu​: https://goo.gl/dxF8Ti

Czym jest konwent

Konwenty mangi, anime i kultury japońskiej to wydarzenia zrzeszające fanów danego tematu nie tylko z jednego miasta, ale i z całego kraju. To impreza tworzona „od fanów, dla fanów”, co oznacza, że każdy prelegent, członek obsługi, lub organizacji, jest również fanem mangi, anime i kultury japońskiej tak jak wszyscy uczestnicy imprezy. To wyjątkowe miejsce, gdzie można spotkać setki osób posiadające podobne zainteresowania co my.

Czym jest anime24.pl

Anime24.pl to największy w Polsce legalny portal zajmujący się tematyką mangi, anime i kultury japońskiej, który działa już od 2008 roku. Redakcja od lat dostarcza najświeższe oraz najciekawsze nowinki z Dalekiego Wschodu i miesięcznie dociera do setek tysięcy osób