ANIME W KTÓRYM PIJANA SINGIELKA DOSTAJE WŁASNY PROGRAM W RADIU!

Poniższy opis przedstawia zarys fabuły z nadchodzącej adaptacji mangi “Nami yo Kiitekure”. Anime możemy się spodziewać 04.2020 roku. Poniżej możecie zobaczyć trailer serii.

Minare Koda próbując wyleczyć złamane serce udaje się do baru, gdzie nie szczędzi alkoholu. Podczas imprezy poznaje pracownika lokalnej stacji radiowej, któremu wyznaje swoje żale. Minare nie spodziewała się, że następnego dnia usłyszy swój głos w radiu! Pełna złości, chcąc nakrzyczeć na radio, lekko mówiąc, zostaje wciągnięta jeszcze głębiej do świata radiostacji. Okazało się, że pijackie wybryki stały się początkiem jej kariery.

Główna bohaterka Minare Koda, zostanie zagrana przez Riho Sugiyamę. 26 letnia, samotna bohaterka anime pracowała w restauracji Voyager. Do czasu pijackiej nocy, po której została gospodarzem programu Nami yo Kiite Kure, prowadzonym w stacji radiowej Moiwayama Radio Station’s (MRS).

Shinshū Fuji zagra Kanetsugu Matou, szefa MRS. Motau od razu rozpoznał talent w Minare i szybko wciągnął ją w świat radiowego przemysłu.

Na sam koniec, możecie zobaczyć oficjalny plakat, na którym główna bohaterka Minare ujeżdża niedźwiedzia. I jak podoba wam się taki pomysł na anime? Jesteście ciekawi co z tego wyjdzie?

 

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Oryginalne anime Appare-Ranman! od P.A. Works

Opowieść będzie się rozgrywać na przełomie XIX i XX wieku, kiedy po pewnym nieszczęśliwym wypadku zdolny (ale niekoniecznie w kwestiach relacji międzyludzkich) inżynier oraz sprytny, ale tchórzliwy samuraj spotykają się… na łodzi dryfującej w stronę Ameryki.

RADIO ANIME

x