Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Anime ,,Tada Never Falls in Love” zastępuje Yuichiro Umeharę Tomokazu Sugitą.

Anime ,,Tada Never Falls in Love” zastępuje Yuichiro Umeharę Tomokazu Sugitą.

Oceń ten Post!

Oficjalna strona internetowa dla anime “Tada Never Falls in Love” (Tada-kun wa Koi o Shinai) ogłosiła we wtorek, że personel zastępuje członka obsady głosu postaci Hajime Suzamoto (zdjęcie poniżej). Tomokazu Sugita gra teraz postać, zastępując Yuichiro Umeharę, od jedenastego odcinka, który pojawi się 14 czerwca

W maju Umehara został przyjęty do szpitala po zdiagnozowaniu ostrego rozsianego zapalenia mózgu i rdzenia, choroby autoimmunologicznej, która wpływa na układ nerwowy. Aktor koncentruje się na leczeniu i podejmuje nieokreśloną przerwę w pracy.

Anime dostanie premierę 5 kwietnia i będzie miało 12 odcinków. Sentai Filmworks licencjonował anime na transmisję strumieniową i domowe wideo. Serial jest transmitowany na HIDIVE jako simulcast w Ameryce Północnej, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, RPA, Holandii, Skandynawii, Hiszpanii, Portugalii i Ameryce Łacińskiej.

W oryginalnym opowiadaniu anime, Mitsuyoshi Tada, chłopiec, który nigdy nie znał miłości, robi zdjęcia kwiatów wiśni w pełnym rozkwicie, gdy poznaje Teresę Wagner, studentkę transferu z Luksemburga. Po przybyciu do Japonii zgubiła się, oddzielona od jej towarzysza. Mitsuyoshi pomaga jej i przyprowadza ją do kawiarni swojego dziadka.

Źródło: Tada Never Falls in Love oficjalna strona internetowa za pośrednictwem Nijimen
>nicknvme<
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Sword Art Online: Alicization – War of Underworld

Sword Art Online: Alicization – War of Underworld5 (100%) 3 vote[s] Sword Art Online: Alicization …

shares