Anime „So I’m a Spider, so what?” otrzymało nowy zwiastun!


Uczennica odradza się pod postacią potwornego pająka w świecie fantasy, w anime „So I’m a Spider, so what?” !

 

W środę, na oficjalnej stronie anime „So I’m a Spider, so what?” („Kumo desu ga, Nani ka?”), rozpoczął się stream trailera oraz dwóch reklam promujących produkcję. Filmy podkreślają ogrom prac włożonych w projekt tego anime oraz zapowiadają, iż głos głównej roli pajęczycy (znanej również jako „Ja”) podkładać będzie Aoi Yuki!

Krótki opis :

Fabuła anime rozgrywa się w świecie, w którym bohater oraz król demonów toczą nieustanny spór. Wielka magiczna siła, powstała w wyniku konfliktu, przedostaje się do innego świata i eksplodując w przypadkowej sali lekcyjnej, zabija wszystkich uczniów wewnątrz. Uczniowie odradzają się później w świecie fantasy. Protagonistka serii, która była najmniej popularna w klasie, odradza się pod postacią metrowego pająka-potwora. Akceptuje jednak to co się z nią stało i bardzo szybko przyzwyczaja się do nowej sytuacji. Anime opowiada historię przetrwania dziewczyny w nowym świecie.

 

 

Baba opublikował serię light novel na stronie Shosetsuka ni Naro w maju 2015 roku. Wydawnictwo Kadokawa opublikowało dziewiąty tom light novel 10 lipca tego roku. Powieści te zajęły drugie miejsce w edycji Kono Light Novel Takarajimasha ga Sugoi! z 2018 roku oraz trzecie miejsce na liście z roku 2017.

Manga będąca adaptacją light novel, autorstwa Asahiro Kakashiego, jest dostępna
za darmo na stronie Young Ace Up. Wydawnictwo Kadokawa opublikowało również piąty, w pełni opracowany tom mangi 10 lipca 2018 roku. Łącznie sprzedano około 1,2 miliona kopii mang i light novel.

Firma Yen Press zajmuje się publikacją mangi i light novel w języku angielskim!

 

so-im-a-spider-so-what-1light anime novel so im a spider so what

Źródło : animenewsnetwork