Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Anime “Piano no Mori” przedstawia obsadę i projekty postaci
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Anime “Piano no Mori” przedstawia obsadę i projekty postaci

Anime “Piano no Mori” przedstawia obsadę i projekty postaci
Oceń ten Post!

Na oficjalnej stronie anime „Piano no Mori” pojawiły się informacje na temat ekipy pracującej nad serią oraz obsady, pokazano także nową grafikę promującą. Anime „Piano no Mori” będzie adaptacją mangi autorstwa Makoto Isshiki pod tym samym tytułem. Anime będzie miało premierę w kwietniu 2018 roku.

W 2007 roku studio Madhouse także stworzyło adaptację tej mangi, przenosząc ją na film anime pod tym samym tytułem.

Obsada aktorska:

Soma Saito jako Kai Ichinose

Ryoko Shiraishi jako Kai Ichinose (dziecko)

Natsuki Hanae jako Shuuhei Amamiya

Yo Taichi jako Shuuhei Amaiya (dziecko)

Junichi Suwabe jako Sousuke Ajino

Manga skupia się na dwóch chłopcach, którzy zupełnie różnią się od siebie swoimi ścieżkami życia. Kai jest synem prostytutki i nauczył się grać na pianinie, które stało porzucone w lesie niedaleko jego domu. Rodzice drugiego chłopca o imieniu Shuuhei są prestiżowymi pianistami. Obaj chłopcy spotykają się dzięki muzyce.

Gaku Nakatani wyreżyseruje tę serię w studio Fukushima Gainax. Aki Itami i Mika Abe są odpowiedzialni za kompozycję serii. Projektami postaci zajął się Sumie Kinoshita, który jest także głównym dyrektorem animacji.

Aoi Yuki wykonuje utwór pod tytułem  „Kaeru Basho ga Aru to Iu Koto”  (ang. „To Have a Place to Come Home to”), który będzie endingiem serii.

Źródło: Anime News Network

>Zeno<

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Autor Zeno

Z wykształcenia Socjolog Kultury, z zamiłowania zajmuję się Japonią pod kątem społeczeństwa i kultury- w szczególności popkultury ;-)

Check Also

Już wkrótce drugi sezon „Kakegurui”

Już wkrótce drugi sezon „Kakegurui”5 (100%) 1 vote Swego czasu mało kto spodziewał się kolejnego …

shares