anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / Audycje / Anime Eden czyli polskie wydawnictwo anime w naszym radio!

Anime Eden czyli polskie wydawnictwo anime w naszym radio!

Relacja z audycji która trwała na żywo kilka dni temu odbyła się w miłej atmosferze, nasi słuchacze zadawali pytania przedstawicielom wytwórni 🙂 Oto relacja:

I kilka słów o Anime Eden:

W marcu 2015 oficjalnie rozpoczyna swoją działalność Anime Eden – zupełnie nowe wydawnictwo DVD, które ma na celu zaspokoić wymagania polskich miłośników animowanych filmów i seriali rodem z Japonii. Jest to pierwsza inicjatywa tego typu od 2011 roku, kiedy swoją działalność zakończyło Anime Gate (dział firmy Vision).

Anime Eden będzie skupiało się zarówno na trafieniu do obecnych fanów anime, jak i zainteresowaniu tą tematyką nowych widzów. Wydania opatrzone będą polskim tłumaczeniem wysokiej jakości – w formie napisów oraz dubbingu/lektora. Premiera pierwszego tytułu planowana jest na drugi kwartał 2015 roku.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony internetowej Anime Eden oraz naszego forum przeznaczonego dla fanów japońskiej animacji. Zachęcamy też do śledzenia fanpage’a na Facebooku oraz profilu w serwisie Twitter, aby być na bieżąco z nowościami i już wkrótce poznać pierwszy wydawany przez nas tytuł.

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

Nowa audycja: 너무너무 K-pop!

Uwaga słuchacze radia Wakai~!  Już w tym tygodniu rusza nowa stała audycja pt. 너무너무 K-pop. Prowadzić …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!