Anime “Dame × Prince Anime Caravan”: promo wideo i projekty postaci


Na oficjalnej stronie anime “Dame x Prince Anime Caravan” (adaptacja gry na smartphone’a pod tytułem “DamexPrince”, aka “DamePri”) pojawiło się krótkie promo wideo, a w jego tle możemy usłyszeć opening „DxDxD” wykonany przez BREAKERZ . Anime opowie nam zupełnie inną, oryginalną historię, odbiegającą od tego, co było przedstawione w grze na smartphone’a.

 Anime będzie miało swoją premierę 10 stycznia.

anime caravan kv

https://youtu.be/mTJv-2GEfrw

Oto krótkie charakterystyki postaci:

Sayuri Yahagi jako Ani– księżniczka królestwa Inaco i główna bohaterka anime. Mimo wysokiego statusu, została wychowana przez ojca w duchu ciężkiej pracy. To mocno stąpająca po ziemi realistka.

ani.png

Kaito Ishikawa jako Narek– dziedzic tronu Milidonii. Narcyz, który nie widzi niczego poza czubkiem własnego nosa. Jego pasja to dowodzenie gromadą służących dookoła siebie.

narek.png

Yuichiro Umehara jako Vino– syn milidońskich arystokratów najwyższej rangi. Uwielbia dziewczyny. Ekspert od wszystkiego co jest z nimi związane.
vino.png

Sōma Saitō jako Ruze – koronowany książe królestwa Selenfalen. Posiada charyzmę i ogromny urok osobisty, który urzeka wszystkich w królestwie. Chłopiec delikatny niczym kwiat, daleki od postaw narcystycznych i egoistycznych.

ruze.png

Ryohei Kimura jako Mare– młodszy brat Ruze, drugi w linii sukcesji tronu Selenfalen. Tajemniczy, rzadko widywany samotnik.

mare.png

Tomoaki Maeno jako Teo– etatowy farmer. Przyjaciel z dzieciństwa księżniczki Ani, który zawsze chce ją chronić. W jej towarzystwie zawsze daje z siebie wszystko.

teo.png

Shunsuke Takeuchi jako Riot– milidoński rycerz. Bardzo wyróżniający się swoją rycerskością, jednakże często pomiatany przez ludzi wokół siebie w codziennym życiu.

riot.png

Eiji Takemoto jako Chrom– premier państwa Selenfalen. Inteligentny i religijny. Bystry i zręczny jeśli chodzi o politykę. Wierny zwolennik księcia Ruze.
chrom.png

Ayaka Saito jako Gurimaru – strażniczka królestwa Inaco. Twierdzi, że potrzebuje miłości żeby rosnąć, jednak wygląda na to, że ma jej za mało, gdyż wielkością przypomina zaledwie kota… a tak naprawdę jest gryfem.
gurimaru.png

Źródło: Anime News Network

 

>Zeno<