anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / Anime TV / Ajin – pojawiło się PV drugiego OAD.

Ajin – pojawiło się PV drugiego OAD.

Oficjalna strona anime Ajin rozpoczęła streaming PV 2 OAD, który pojawi się w sprzedaży 7 października razem z limitowanym wydaniem 9 tomu oryginalnej horror-mangi Gamon Sakurai.

Manga opowiada o Keiu Nagai, licealiście, który ginie w wypadku samochodowym lecz natychmiast ożywa i odkrywa, że jest nieśmiertelnym Ajin.
17 lat wcześniej, pierwszy nieśmiertelny pojawił się na afrykańskim polu bitwy a nie długo później na całym świecie zaczęli pojawiać się inni. Z tego też względu, Kei staje się bardzo poszukiwaną osobą, gdyż Ajin są uznawani za przestępców i jedną pomoc otrzymuje od swojego najlepszego przyjaciela – Kaito.
Zostaje wplątany w walkę pomiędzy ludzkością i Aijin i musi dokonać wyboru….

Podobnie jak wcześniejsze anime, (filmy, serial i OAD), animacje powstają w studio Polygon Pictures w reżyserii Hiroakiego Andō pod reżyserskim nadzorem Hiroyukiego Seshita a wystąpią w nim ci sami seiyu (Mamoru Miyano, Jun Fukuyama, Yoshidata Ōtsuka, Takahiro Sakurai, Daisuke Hirakawa, Mikako Komatsu.).

Drugi film – Ajin ~Shōtotsu~ i OAD Ajin ~File:00 Shinya Nakamura Incident~ miały premierę 6 maja a trzeci – ~Shōgeki~ – 23 września..

Jednocześnie na stronie znalazła się informacja, że 2 września w tokijskim Cinema Mediage odbędzie się przedpremierowy pokaz 3 filmu wraz z panelem dyskusyjnym, na którym mają się pojawić m.in Hiroaki Andō (reżyser), Hiroyuki Seshita (główny rezyser) z udziałem Mamoru Miyano (Kei Nagai), Daisuke Hirakawa (Kōji Tanaka) a który poprowadzi Tatsuo Sankyū.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

Minami i Tapimiru zaśpiewają w High School DxD Hero!

Oficjalna strona popularnej już light novel „High School DxD Hero!” opowiadającej o losach Isseia Hyōdō, …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!