Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Ajin – pojawiło się PV drugiego OAD.

Ajin – pojawiło się PV drugiego OAD.

Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Ajin rozpoczęła streaming PV 2 OAD, który pojawi się w sprzedaży 7 października razem z limitowanym wydaniem 9 tomu oryginalnej horror-mangi Gamon Sakurai.

Manga opowiada o Keiu Nagai, licealiście, który ginie w wypadku samochodowym lecz natychmiast ożywa i odkrywa, że jest nieśmiertelnym Ajin.
17 lat wcześniej, pierwszy nieśmiertelny pojawił się na afrykańskim polu bitwy a nie długo później na całym świecie zaczęli pojawiać się inni. Z tego też względu, Kei staje się bardzo poszukiwaną osobą, gdyż Ajin są uznawani za przestępców i jedną pomoc otrzymuje od swojego najlepszego przyjaciela – Kaito.
Zostaje wplątany w walkę pomiędzy ludzkością i Aijin i musi dokonać wyboru….

Podobnie jak wcześniejsze anime, (filmy, serial i OAD), animacje powstają w studio Polygon Pictures w reżyserii Hiroakiego Andō pod reżyserskim nadzorem Hiroyukiego Seshita a wystąpią w nim ci sami seiyu (Mamoru Miyano, Jun Fukuyama, Yoshidata Ōtsuka, Takahiro Sakurai, Daisuke Hirakawa, Mikako Komatsu.).

Drugi film – Ajin ~Shōtotsu~ i OAD Ajin ~File:00 Shinya Nakamura Incident~ miały premierę 6 maja a trzeci – ~Shōgeki~ – 23 września..

Jednocześnie na stronie znalazła się informacja, że 2 września w tokijskim Cinema Mediage odbędzie się przedpremierowy pokaz 3 filmu wraz z panelem dyskusyjnym, na którym mają się pojawić m.in Hiroaki Andō (reżyser), Hiroyuki Seshita (główny rezyser) z udziałem Mamoru Miyano (Kei Nagai), Daisuke Hirakawa (Kōji Tanaka) a który poprowadzi Tatsuo Sankyū.

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Yesterday wo Utatte

Yesterday wo Utatte – manga adaptowana na anime!

Yesterday wo Utatte – manga adaptowana na anime!5 (100%) 1 vote Amazon zamieścił informację o wydaniu 10 …

shares