Aicon 2019


Serdecznie zapraszamy Was na najcieplejszą imprezę tej zimy! Oto pierwszy konwent walentynkowy, odbywający się na Górnym Śląsku – Aicon 2019!
Impreza organizowana jest przez twórców Tsuru Japan Festival.

Na Aiconie czekać na Was będzie gorąca, walentynkowa atmosfera, słodko okraszona romantycznym wystrojem. Niech porwie Was czar miłosnego klimatu! Szykujemy dla Was ogrom atrakcji, które będziecie mogli przeżyć wspólnie ze swoją ukochaną osobą, jak i zdobędziecie szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.

A ponieważ to Wy jesteście wyjątkowi dla nas, rozpoczniemy konwent od czegoś niezwykle przyjemnego – na naszym konwencie każdy z Was otrzyma słodki, walentynkowy upominek! Jeśli wciąż Wam mało, zapraszamy Was do herbaciarni, gdzie z pewnością zjecie przepyszne sushi, wspólnie wypijecie Bubble Tea, czy też zjecie słodkie, lodowe desery prosto z Japonii – Kakigōri. Nie zabraknie również paneli, prelekcji oraz konkursów, przygotowanych przez naszych wspaniałych gości! Nie zapomnijcie o wspólnym karaoke oraz DDR, jaki rywalizowaniu we wszelkich turniejach konsolowych.
To wszystko, jak i masa innych, niezwykłych atrakcji będzie czekało na Was już podczas Aiconu 2019! Dlatego nie zastanawiajcie się i wpadajcie na najgorętszą imprezę roku!

Naszymi gośćmi  już ogłoszonymi są:
– Miko cosplay
– Talon i Bisz
– Yukeshiro
– Lorien cosplay
– Dorian Magbeth
– Cichuwuj
Nasi sponsorzy
– włókno-land sponsor konkursu cosplay
– Cenega sponsor nagród na konkursy gry na ps4 do wygrania
– OYAKATA sponsor zupek instant które otrzymają uczestnicy za darmo na akredytacji

Zapraszamy na naszą stronę aicon.com.pl
Tu kupisz BILET https://nagatosystem.pl

Ceny biletów
Do końca grudnia 40zł
Styczeń 45zł
Luty 50 zł

Na miejscu:
2 dni – 50 zł
Sobota – 40 zł
Niedziela – 20 zł