Home / Bez kategorii / Adaptacja szóstego aktu mangi Kuroshitsuji

Adaptacja szóstego aktu mangi Kuroshitsuji

Z pewnością większości z Was dobrze znana jest manga autorstwa Yany Tobosy o nazwie Kuroshistuji (Black Butler). Natomiast Ci, którzy dopiero co wkraczają w świat anime i mangi powinni wiedzieć, ze jest to historia o Mrocznym Kamerdynerze oraz młodym hrabi Phantomohive, która rozgrywa się w XIX Anglii. Nasi główni bohaterowie na życzenie królowej stawiają czoła nowym i coraz bardziej trudniejszym oraz skomplikowanym sprawom morderstw. Nie jest to chyba jednak szczególne wyzwanie kiedy ma się za lokaja demona.

Anime światło dzienne ujrzało w 2006 roku i odniosło ogromny sukces. Fani szczególnym zainteresowaniem obdarzyli Ciela Phantomohive i jego kamerdynera Sebatiana, co najbardziej dało się odczuć w 2010, kiedy wyszedł II sezon anime. Zmiana dwóch głównych bohaterów wywołała sporę oburzenie wśród fanów. Na ich powrót musieli czekać kolejne 4 lata. Mimo długiego czasu realizacji projektu bez wątpienia warto było poczekać. „Kuroshitsuji:Book of Circus” powtórzyło sukces pierwszego sezonu. Co więcej, kilka miesięcy później ukazały się 2 odcinki OVA zatytułowane „Kuroshitsuji:Book Of Murders” będące adaptacją 5-ego aktu mangi. Jak się jednak okazuję na tym się nie zakończy! W Filmie promocyjnym opublikowanym przez Aniplex zostało zdradzone, że 21 stycznia 2017r. ukażę się Kuroshitsuji:Book of Atlantic”, które adaptować będzie 6 akt mangi „Luxury Liner Arc”. Akcja skupi się na nielegalnych eksperymentach na ludziach i tajemnicy wskrzeszenia umarłych.
Wspomniany film promocyjny możecie obejrzeć tutaj:

Źródło: Maneku.pl

About Wakai NEWS

Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

One Room; Room Mate: One Room side M – powstają nowe anime.

Kompania SMIRAL uruchomiła oficjalną stronę oryginalnego krótkometrażowego serialu anime One Room Jego premiera ma nastąpić …

One comment

  1. Ciela i Sebastiana nigdy za wiele. Pozostaję tylko czekać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.