Program wakai.exe ver. 0.4.6.2 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / 91 Days ~13 Day~- pojawił się trailer nieemitowanego odcinka anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

91 Days ~13 Day~- pojawił się trailer nieemitowanego odcinka anime.

91 Days ~13 Day~- pojawił się trailer nieemitowanego odcinka anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime 91 Days rozpoczęła streaming trailera Day 13 – nieemitowanego odcinka serialu..

Odcinek znajdzie się na siódmej płycie wydania BD/DVD anime.
Pojawią się w nim młodzi Nero, Fio, Frate i Vanno. Opowie trzy historie. W pierwszej – Toki no Asase (Shoals of Time) – Nero i Vanno będą namawiać Frate na wizytę w cyrku, w drugiej – Subete no Kinō (Yesterday Before Everything), Ganzo spotyka w barze młodego mężczyznę imieniem Vincent, który chce by coś dla niego zrobił a w trzeciej – Ashita, Mata Ashita (Tomorrow, and then Tomorrow), Nero i Avilio wracają do Lawless po pokonaniu Mad Mack-a. Nero dręczy gorączka a Avilio się nim opiekuje..
Płyta (zestaw) pojawi się w sprzedaży 5 lipca a anime miało prapremierę wczoraj w tokijskim Marunouchi Piccadilly, podczas specjalnej imprezy z udziałem Takashiego Kondō (Avillio), Setsujiego Satō (Cerotto), reżysera Hiro Kaburaki, scenarzysty Taku Kishimoto i producenta Toshio Īzuki.

Oryginalne, rozgrywające się w czasach prohibicji anime powstało w studio Shuka w reżyserii Hiro Kaburakiego. Jego tematem przewodnim jest zemsta.

Premiera serialu nastąpiłą w lipcu zeszłego roku.


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”

„Dlaczego Haikyu tak Ci się spodobało, odczucia fanki”5 (100%) 1 vote „Dlaczego Haikyu tak Ci …

shares